השירותים שלנו

במרבית המקרים הגורם לתאונת הדרכים הוא הגורם האנושי – נהיגה לקויה של הנהג –  חוסר תשומת לב, נהיגה לא זהירה, עבירות תנועה מסוכנות, אי שמירת מרחק, סטייה מנתיב, תיקון בלימה במהירות מופרזת ועוד.

כאשר תאונת הדרכים מובילה להליך משפטי, על בית המשפט לקבוע מי אחראי לתאונה. במקרה זה, לחוות דעתו של חוקר ומשחזר התנועה יהיה משקל רב.

נהג המעורב בתאונת דרכים והוגש נגדו כתב אישום, יהא עליו לנקוט בדרך הנכונה והיעילה ביותר בכדי להתגונן ולהגן על עצמו מעל דוכן העדים בבית המשפט.

ל CDR ישראל מגוון שירותים היכולים לסייע לך להגיע לחקר האמת:

  1. חוקר תאונות דרכים – אנחנו כבוחנים וכחוקרים, נלמד על מכלול מרכיבי התאונה ונבצע שחזור שלבי התאונה. אנו נכין עבור הנהג חוות דעת מדויקת ומקיפה במטרה ולהצביע על הכשלים ועל האפשרות שיכלו למנוע את תאונה.
  2. שחזור ופענוח תאונות דרכים באמצעות CDR – אנו נשתמש ביכולת מכשיר ה- CDR הייחודית רק לנו, נשלוף את הנתונים ממחשבי הרכב לפני ואחרי התאונה, ברזולוציה של אלפיות השנייה ונפענח את המידע האובייקטיבי שיוכל להצביע חד משמעית על הגורם / הגורמים לתאונה.
  3. ייעוץ CDR לעורכי דין – נהווה כלי מחקר חשוב בבניית תיק ההגנה על הלקוח; נסייע לעורך הדין כ"עד מומחה" בבתי המשפט.
  4. ייעוץ לחברות ביטוח – נחתור להגיע לאמת האובייקטיבית בקשר לאחריות הצדדים המעורבים בתאונות דרכים. נסייע בחקירה ומניעת הונאות ביטוח בתביעות של נזקי תאונות דרכים.
  5. קריאה ואבחון תקלות ברכב – יעוץ למנהלי ציי רכב באיתור מוקדי תאונות דרכים והיבטים מסוכנים בצורת תפעול מאגר הרכב של החברה / ארגון. במידה ונוכל, נמליץ גם על דרכי פעולה למניעת הישנותה של תאונת הדרכים במטרה לצמצום היקף תאונות הדרכים.
  6. קורסים והרצאות – אנו מעבירים הרצאה או קורס בן מספר מפגשים במגוון נושאים בתחום הרכב וחקר תאונות דרכים הכוללים בין היתר: הכרת המערכות האוטונומיות ברכב והשפעתן על פעולות הנהג לאורך זמן, מרחקי עצירה, היסח דעת , צמיגי הרכב, רענון נהיגת חורף ועוד. ההרצאות מותאמות לקהל היעד כגון: עורכי דין, קציני בטיחות בתעבורה, נהגי משאיות – רכב כבד ועוד. ניתן לפתח הרצאה/קורס בהתאם לנושאים המעניינים אותך. צרו קשר לפרטים >

השירות ניתן בכל רחבי הארץ