מי צריך CDR?

עבירת תנועה בישראל היא עבירה פלילית לכל דבר!

פענוח תאונת דרכים באמצעות CDR יכול לסייע לרבים: אנחנו בקשרי עבודה עם עורכי דין המייצגים לקוחות שהיו מעורבים בתאונת דרכים, גופים ומוסדות ממשלתיים וכן נהגים פרטיים המעוניינים להגיע לחקר האמת אודות התאונה בה היו מעורבים.

בתי המשפט בישראל נוטים להחמיר עם נהגים המעורבים בתאונות דרכים, זאת בהתאם למידת האחריות לגרימת התאונה.
מי שאוחז ברישיון נהיגה אינו מקבל רשיון להרוג. נהג כזה יהא חייב לשאת באחריות לגרימת תאונת הדרכים. גם אם לאירוע תרם נהג אחר, פני הדרך, הולך רגל או תקלה מכנית ברכב- האחריות רובצת לפתחו של זה שאוחז בהגה.
זאת בדיוק הנקודה שאנחנו נכנסים לתמונה. עלינו להוכיח, בתור חוקרי תאונת דרכים, מעל לכל ספק, שפעולות הנהג היו תוך ציות לתקנות התעבורה, תוך נסיעה במהירות סבירה המתאימה לתנאי הדרך ומזג האוויר.

היכולת של השימוש במערכת להתחבר למחשב הרכב ולספק לנו, חוקרי התאונות, בתוך שניות את המידע קריטי שנאגר במחשב כריות האוויר, בוודאי באופן אמין מהיר ומדויק, משנה את התמונה ומציג אותה באור אחר.

המידע הוא רב אבל כולל בעיקרו את מהירות הנסיעה באותם רגעים קריטיים, את זווית וכיוון הפניית ההגה, מצב דוושות התאוצה והבלימה, שימוש או אי-שימוש בחגורות הבטיחות של נוסעי הרכב (כולם), הפעלת תאורה, תקלות טכניות קיימות ברכב שתיעד המחשב ואת מצב כריות האוויר. את המידע אפשר לשאוב מהמחשב גם אם הרכב עבר תאונה קשה במיוחד.

צרו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם.